Yeşiltaşlar Tarım
7/24 Hizmet
0 216 419 06 58

Hakkımızda

Firmamiz Yeşiltaşlar tarım 1995 yılında kurulmuştur. Sektöründe kurumsal yapısıyla hizmet veren bir tedarikci firmadır. Toptan sebze ve meyve satışı ile yola çıkan firmamız, geçmişten günümüze ilerleyen zaman içerisinde tüm HORECA grubu ile ürün portföyünü ve müşteri ağını genişletmiştir. Kaliteli ve zengin ürün çeşitlerimiz, Deneyimli personelimiz ile müşteri memnuniyetli çalışma prensibimiz ve uygun fiyat şartlarımız ile YEŞİLTAŞLAR TARIM olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet vermekteyiz.

 

Türkiyenin çeşitli bölgelerinde.Direk olarak kendi ektirdiğimiz ürünleri çiftçimizden, belirli bir kalite ve kontrol aşamasından geçtikten sonra, ilk elden, müşterilerimize ulaştırıyoruz.

 

Toptan sebze ve meyve sektöründe Otel,Restoran,Lokanta,Fabrika,Hastahane vb. Yerlere Kendi Araç filomuz ile ürünlerimizi mutfağınıza kadar sorunsuz teslim etmeyi ve müşteri memnuniyetini enüst sırada tutarak en iyi hizmeti sunmayı kendimize birinci hedef olarak belirledik.

 

Hizmet ve kalite odaklı ticaret hayatına başlamış olan YEŞİLTAŞLAR TARIM,iş tecrübesi,iyi niyet ve samimiyetiyle müşterlerilerinin memnuniyetini hedefleyerek hizmet vermekten gurur duyar.

Neden biz ?

Müşterilerimize ürünlerimizi en hızlı şekilde ulaştırmak öncelikli hedeflerimizdendir.

100% Kaliteli Ürünler

Açıklama

Hızlı Ulaşım

Açıklama

Seçilmiş Ürünler

Açıklama

Temiz, taze ve güvenilir

Açıklama

Sizi arayalım

İletişim bilgilerinizi paylaşın sizi arayalım, sadece toptan ürün.